O nás


Prodáváme výrobky ze speciálních, balisticky odolných švédských ocelí Armox a Hardox. Zejména ocelové terče, gongy a kompletní terčové systémy. Dále vybavení střelnic jako například ocelová dopadiště a lapače střel. V poslední řadě vyrábíme výplně bezpečnostních domovních dveří a balistické ocelové pláty v rozměrech dle SAPI panelů, které přesně padnou do řady taktických vest a nosičů plátů zahraniční produkce.

 

hardox-armox-strikefaceNejvětší zájem je o výrobky z ocelí Armox, případně Hardox 500 a 600 (orientační tvrdost v hodnotách Brinell), případně nejmodernější dostupné oceli Armox Advance, které poskytují vynikající poměr ceny a odolnosti vůči běžně dostupnému střelivu až do ráže .50 BMG. Výběr materiálu a jeho tloušťku vždy přizpůsobujeme potřebám klienta.

 

Pokud máte zájem o ocelové panely či terče v jiném, byť i naprosto atypickém rozměru, kontaktujte nás. Z těchto kvalitních finských ocelí jsme schopni vyrobit téměř cokoli do rozměru 6x2,4 metru.

 

Materiál Armox je balisticky certifikován výrobcem ocelových tabulí, švédskou společností SSAB, dle balistických norem NATO EN1522.

 

Ačkoli se Hardox masivně používá na terče a gongy pro střelnice, oficiálně nemá atest balistické odolnosti a tedy se na něj nevztahuje záruka balistické odolnosti, přesto výrobce - švédská společnost SSAB k tomuto materiálu vydává certifikát, kterým garantuje tvrdost materiálu, kvalita a výrobní stálost oceli je tedy zaručena. Tento certifikát vyžadujeme u každé zásilky a jsme připraveni jej kdykoli po koupi panelů předložit.

 

O tom, že si zákazníci naše výrobky pravidelně testůjí, se můžete přesvědčit na našich Facebookových stránkách. Konkrétní reference najdete v záložce příspěvky návštěvníků !